Cs3.MaCoSoFt.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Intra pe Cs3.MaCoSoFt.Ro
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ...:::salut tuturor:::...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tr1m1su*
Incepator
Incepator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 15/03/2011

...:::salut tuturor:::... Empty
MesajSubiect: ...:::salut tuturor:::...   ...:::salut tuturor:::... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 6:53 pm

buna ziua uameni buni...eu sant un player ca ori care...cred ca multi mau mai vazut pe server cu numele -AgeNtiX- sua uni player mau vazut cu numele care al folosesc si pe acest forum...numele meu este Matei si imi place foarte mult Counter Strike...si atata.nu stiu ce sa mai va zic..daca aveti antrebar sa ma antrebati fara frica..a da..eu am 13 ani si stateam an Arad..va salut din nou uameni bun si ne mai vedem cu timpul si sper sa ne antelegem bine...bafta cheers Smile lol!
Sus In jos
Danutz
Incepator
Incepator
Danutz


Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/03/2011
Localizare : Constanta

...:::salut tuturor:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::salut tuturor:::...   ...:::salut tuturor:::... I_icon_minitimeMar Mar 22, 2011 10:25 am

Salut si mult noroc la fraguri cheers
Sus In jos
Tr1m1su*
Incepator
Incepator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 15/03/2011

...:::salut tuturor:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::salut tuturor:::...   ...:::salut tuturor:::... I_icon_minitimeMar Mar 22, 2011 2:47 pm

mersi
Sus In jos
Continut sponsorizat





...:::salut tuturor:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::salut tuturor:::...   ...:::salut tuturor:::... I_icon_minitime

Sus In jos
 
...:::salut tuturor:::...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs3.MaCoSoFt.Ro :: Cs3.MaCoSoFt.Ro Forum :: ...:::PreZenTari:::...-
Mergi direct la: