Cs3.MaCoSoFt.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Intra pe Cs3.MaCoSoFt.Ro
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 sal Ban fara motiv

In jos 
AutorMesaj
tofancatalin
Incepator
Incepator



Mesaje : 2
Data de înscriere : 18/12/2010

sal Ban fara motiv Empty
MesajSubiect: sal Ban fara motiv   sal Ban fara motiv I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 12:12 pm

Am primit un ban fara motiv.
Adminul care nu conteaza numele lui (nu vreau sa ii creez probleme) poate este incepator, sau poate nu mi-a facut niste poze. Ca un jucator de cs care se respecta i-am trimis pozele
http://img684.imageshack.us/gal.php?g=deinferno0000cm.png
Pe aceasta harta acest admin mi-a dat flash centru ct .. mi l-a dat in spate .Eu jumate flashuit l-am luat (sper ca nu sunt singuru care a luat pe cienva jumate flashuit) apoi mi-a facut screenshot`s in locul unde eram in poze .I-am dat pozele cum am spus mai sus si el mi-a spus clar am wall.. si ca sunt wall=uri care nu se vad in poze si ca tinta mea in poze se vede pe jumate (ori monitorul meu este defect ori nu vad bine cu un ochi) As dori sa mi se ridice banul pentru ca sunt nevinovat ... ip meu este 188.173.246.233. Daca sunt nelamuriri as dori sa imi dati un mail pe acest forum . Este singurul server pe care joc .

Multumesc Anticipat KioTzZz
Sus In jos
 
sal Ban fara motiv
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ban Fara motiv
» Am luat ban fara sa imi faca poze
» Banat fara motiv
» Cerere UnBan .......mi`a dat fara motiv
» Cerere unban (ban dat fara dovezi) MR_HEAD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs3.MaCoSoFt.Ro :: Cs3.MaCoSoFt.ro :: ...Cereri unban:::...-
Mergi direct la: