Cs3.MaCoSoFt.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Intra pe Cs3.MaCoSoFt.Ro
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Admini incompententi...

In jos 
AutorMesaj
pio
Incepator
Incepator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/11/2010

Admini incompententi... Empty
MesajSubiect: Admini incompententi...   Admini incompententi... I_icon_minitimeSam Noi 06, 2010 6:34 pm

Salut, am luat BAN pe cs3.macosoft.ro fara motiv intemeiat Neutral...nu am injurat,nu am jucat cu coduri,etc Neutral scorul meu cand am luat ban era 19-4, ce se intampla, cand cineva joaca mai bine admini vostri ii dau ban? Rolling Eyes...hai mah baieti ce drq...am jucat in servere PGL!
Am luat BAN fara a mi se face POZE, fara sa mi se zica nimic!!!DACA CUMVA EU AM POZELE PRIN CALCULATOR SI NU STIU, VA ROG SA IMI ZICETI IN CE FOLDER LE GASESC!! userul cu care am luat ban este "pio", nu piovra...doar "pio" si atat!! IP: 81.203.238.253
MI-AU STRICAT SI CFG-UL, TREBUIE SA REINSTALEZ CS-UL + MI SA BLOCAT SI PC-UL(CRASH-BLUE SCREEN)!!
MI-SA DAT BLIND PE HARTA DE_DUST2 CAND ERAM LA INTRARE IN BAZA TERORISTILOR IN TUNELUL AL 2-LEA DINSPRE BOMB SITE B...EU AM MERS IN CONTINUARE, LA IESIRE DIN TUNEL(CRED, PT. K ERAM ORB) AM FACUT DREAPTA SI FATA DIN OBISNUINTA K STIU HARTA AIA K PE OCHII DIN CAP!!SI DUPA...BAN!!
ADMINUL care mi-a dat ban este CrYmY
Va recomand sa va schimbati admini...sunt incompeteni... bounce
SALUT Basketball


Ultima editare efectuata de catre pio in Sam Noi 06, 2010 7:08 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pio
Incepator
Incepator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/11/2010

Admini incompententi... Empty
MesajSubiect: Re: Admini incompententi...   Admini incompententi... I_icon_minitimeSam Noi 06, 2010 7:03 pm

Sus In jos
pio
Incepator
Incepator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/11/2010

Admini incompententi... Empty
MesajSubiect: Re: Admini incompententi...   Admini incompententi... I_icon_minitimeDum Noi 07, 2010 6:53 pm

S-a rezolvat, Multumesc!
SALUT
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admini incompententi... Empty
MesajSubiect: Re: Admini incompententi...   Admini incompententi... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Admini incompententi...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ...:::Cei mai buni admini:::...
» ...:::Reguli Admini:::...
» ABUZURI ADMINI
» ...:::Reclamatii Admini:::...
» ABUZURI ADMINI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs3.MaCoSoFt.Ro :: Cs3.MaCoSoFt.ro :: ...Cereri unban:::...-
Mergi direct la: