Cs3.MaCoSoFt.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Intra pe Cs3.MaCoSoFt.Ro
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Revine Banculea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vaLy
Incepator
Incepator



Mesaje : 12
Data de înscriere : 10/05/2009

Revine Banculea Empty
MesajSubiect: Revine Banculea   Revine Banculea I_icon_minitimeLun Mai 25, 2009 2:17 pm

Ma jucam ca tot omu ...si se scola un bot de amdin ...plme nush ce nume are ceva cu y ....si imiz ice ...Quaka ai un minut sa scoti codu ....am inceput sa rad ...ma admine fami poze iam zis de 3 ori...dupaia a lasato mai moale vine banculea ...ii zice lu Punk ...punk ai 1 min sa scoti wall si aim....si io ii zic lu punk......nu te mai certa cu ei ca najungi nicaieri... astia is amdini...nu stiu safaca poze.... si am primit ban de la banculea...


DE CE ....DE CE FUTUI MORTII MATI DE COPIL MUIT CE ESTI.....! x(



ba le zic si comanad cu care sefaca poze si tot nu fac...CE pula mea de SERVAR e asta bah ?
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 254
Data de înscriere : 28/12/2008
Varsta : 31

Revine Banculea Empty
MesajSubiect: Re: Revine Banculea   Revine Banculea I_icon_minitimeMier Mai 27, 2009 6:47 pm

ink un topic cu limbaju asta ban pe forum!!!
Sus In jos
https://cs3macosoft.forumgratuit.ro
vaLy
Incepator
Incepator



Mesaje : 12
Data de înscriere : 10/05/2009

Revine Banculea Empty
MesajSubiect: admin   Revine Banculea I_icon_minitimeMier Mai 27, 2009 11:10 pm

Tu nu intrii pe srv...sa vezi ce fac admini...io nu intru aici si injur ca asa mi se scola....intru sa ii explic ce fac admini... ! Ok ? ca imi place srv...si vreau sa joc pe el...dar nu ma prea lasa admini...si cand ii vad ...ce fac...! Deci....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Revine Banculea Empty
MesajSubiect: Re: Revine Banculea   Revine Banculea I_icon_minitime

Sus In jos
 
Revine Banculea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs3.MaCoSoFt.Ro :: Cs3.MaCoSoFt.ro :: ...:::Reclamatii Admini:::...-
Mergi direct la: