Cs3.MaCoSoFt.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Intra pe Cs3.MaCoSoFt.Ro
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O problema in legutura cu adminul meu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BLo0d
Incepator
Incepator
BLo0d


Mesaje : 21
Data de înscriere : 27/02/2009
Varsta : 32

O problema in legutura cu adminul meu Empty
MesajSubiect: O problema in legutura cu adminul meu   O problema in legutura cu adminul meu I_icon_minitimeMar Mar 03, 2009 8:20 pm

Axel,vreau sa iti spun cv. important :

Pe server este plin de lagarii,eu le dau kick si ii si avertizez la inceput dar ei intra inapoi,era intr-o zi unu cu 1000 lagu a blocat jumate de server :O
Nu e ca nu sunt harti mari..sau ca ai probleme cu internetul si merge mai greu serverul..este din cauza internetului lor
Multi imi spun ca joaca din Spania sau alte tarii dar cum ai spus tu "LAGUL NU SE IARTA" si asa am si facut,le-am dat kick la toti cu lag peste 100 dar din pacate intra iarasi si iarasi..mai pe scurt...Serverul e plin de lagarii !

Si inca cv...

Eu am un program foarte incarcat in fiecare zi,trebuie sa invat pentru teste la liceu si asta imi incarca programul astfel nu pot sa
intru foarte des pe server decat seara..si nu stiu daca in fiecare seara..in weekend nu este problema..intru non-stop Very Happy
Asa ca te rog sa nu imi scoti adminul din cauza asta...pt. ca nu este vina mea ca nu am timp..
Iti zic asta pt. ca in regulament scria ca trebuie sa intri in fiecare saptamana ca altfel iti scoate adminu Neutral
Te rog sa intelegi !

Blo0d
Sus In jos
dMn
Invatacel
Invatacel
dMn


Mesaje : 135
Data de înscriere : 29/06/2009
Varsta : 29
Localizare : pITesTI

O problema in legutura cu adminul meu Empty
MesajSubiect: Re: O problema in legutura cu adminul meu   O problema in legutura cu adminul meu I_icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:17 pm

BLo0d e un Admin Bunicel . Trebuie sa te inteleaga Axel .
Sus In jos
http://FEeL.ForumZ.Ro
 
O problema in legutura cu adminul meu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ...Problema la SERVER...
» Problema banari
» adminul LeO
» Adminul ExTr3M3R
» luati adminul lui h3 | Freak

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs3.MaCoSoFt.Ro :: Counter-Strike :: ...:::Probleme Cs:::...-
Mergi direct la: